ПРО НАС

          ТОВ «НОВАСЕРТ» є експертом в сфері оцінки відповідності та лабораторних випробувань насіння і садивного матеріалу та має в своїй структурі акредитований на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 (ISO/IEC 17065:2012) та уповноважений ОРГАН СЕРТИФІКАЦІЇ ТОВ «НОВАСЕРТ», а також акредитовану на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 (ISO/IEC 17025:2017) Випробувальну лабораторію ТОВ «НОВАСЕРТ». Ми гарантує сто відсотковий результат адже випробування та оцінка відповідності здійснюються кваліфікованим персоналом, на сучасному обладнанні, з дотриманням всіх національних та міжнародних стандартів.

Ми відкриті для співпраці з Вами!

          Наше покликання

          Допомогти виробникам насіння і садивного матеріалу отримати якісний і конкурентний продукт на ринку, не лише національному, а й міжнародному. Оперативне надання доступних та професійних послуг із сертифікації насіння та садивного матеріалу, що дасть можливість його реалізації як в Україні так і за її межами. Ми перетворюємо перспективу на реальність, тим що засвідчуємо якість вашого продукту.

          Наше бачення

          Ми сучасні, перспективні, конкурентоспроможні та з мотивованою командою професіоналів, постійно слідкуємо за інноваціями в сфері сертифікації та лабораторних випробувань, крокуючи вногу з часом та потребами замовників наших послуг.

          Наші переваги

          - професійність

          - оперативність

          - достовірність результатів

          Наші цінності

          - компетентність

          - неупередженість

          - конфіденційність

          - об'єктивність та надійність

          - відповідальність

          - ефективність

КОНТАКТИ

НОВАСЕРТ

Центр сертифікації

Київська обл., м. Бориспіль, вул. Броварська, 54

+38 (097) 978 69 88

© Copyright 2021 НОВАСЕРТ - All Rights Reserved


Runtime Site: 0.292916 s.